Vývoj na míru

Vývoj na míru

Webové informační systémy pro malé i velké firmy. Dodáme vám přesně to, co potřebujete.

Co nabízíme

Vyvíjíme webové (online) informační systémy. Ty jsou provozovány na serveru (buď přímo u nás nebo na serveru klienta, případně ve firemním intranetu) a fungují ve standardních internetových prohlížečích. V případě potřeby je tedy možné systém obsluhovat odkudkoli, kde je internetové připojení.

Nabízíme vám především individuální přístup zaměřený na uspokojení vašich potřeb. Náš vztah s klienty považujeme za dlouhodobé partnerství a jsme vám tedy plně k dispozici v případě potřeby provést pozdější úpravy nebo rozšíření.

Pro naše klienty jsme řešili například: Evidence klientů, zaměstnanců, zboží, fakturace, objednávky, rezervace, kancelářské nástroje, zpracování emailů, plánování úkolů a jejich předávání mezi uživateli. Různé úrovně přístupu pro jednotlivé uživatele. Importy a exporty dat (xml, xls, csv, pdf, ...).

Systém od nás je možné provozovat téměř na každém hostingu s podporou PHP. Mezi další technologie, které používáme, patří: MySQL databáze, JavaScript (jQuery), HTML, CSS (Bootstrap).

Jak pracujeme

 
1. Schůzka s klientem
Sejdeme se a společně zanalyzujeme Vaše požadavky a potřeby. Vyhodnotíme náročnost vývoje systému a předložíme Vám předběžnou cenovou nabídku.
 
2. Specifikace, smlouva
Zpracujeme Vaše požadavky a potřeby do technické specifikace. Na jejím základě stanovíme konkrétní cenu a přípravíme smlouvu.
 
3. Implementace
Systém zpravidla implementujeme ve více fázích a na konci každé fáze Vám systém předvedeme abychom se ujistili, že se vše odvíjí podle Vašich představ.
 
4. Prezentace klientovi
Hotový systém Vám osobně odprezentujeme a ukážeme veškeré jeho funkce. Vaše připomínky zapracujeme.
 
5. Spuštění systému
Naši klienti zpravidla využívají i našich hostingových služeb a systém jim tedy běží přímo na našem dedikovaném serveru.
 
6. Servis a technická podpora
I po spuštění Vašeho systému Vám budeme plně k dispozici při jakýchkoli technických potížích. Systém budeme rádi přizpůsobovat Vašim měnícím se potřebám.

Co jsme už realizovali

Canopy Office

Ecomers řešení – pro vedení podniku
Automatická fakturace, upomínky
Kancelářské nástroje
Správa ochodních příležitostí / prodeje
‎ Sklad, e-shop, evidence dokumentů

DNB Group

Platforma pro nabízení výhod
Konfigurátor objednávek
Fakturace, newsletter, reporty
Správa domén z jednoho místa

PMU

Konferenční systém lékařů
Registrace hostů, přednášejících, vystavovatelů
Bookování hotelů, jídel, kulturních akcí
Fakturace, rozpočty, elektronické dokumentace

ReSlu

Online/realtime rezervační platforma
Řešení ušité na míru (frontend, backend)
Přehled plateb, provize, fakturace
Napojení na platební brány